O firmie

Astorga Automatyka Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletniej działalności firmy Astorga, lidera w branży montażu systemów klimatyzacji i wentylacji.

Astorga Automatyka realizuje prace z zakresu automatyki przemysłowej, elektryki, energetyki przemysłowej i ogólnej, energii odnawialnej, systemów wentylacji i klimatyzacji.

Spółka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżyniersko-techniczną, specjalizującą się w metrologii oraz automatyce przemysłowej i elektryce. Nasi specjaliści przepracowali ponad 20 lat w firmach zajmujących się budową i modernizacjami instalacji przemysłu chemicznego, w tym także w strefach zagrożonych wybuchem (Ex). Nasi pracownicy posiadają wszechstronne kwalifikacje i wymagane uprawnienia oraz ukończone specjalistyczne szkolenia techniczne.

Współpracujemy z dostawcami sprzętu, systemów sterowania i oprogramowania: Emerson, Honeywell, Siemens, Rockwell, Allen Bradley, ABB, Astor, Satel, Introl, ASE, Endress+Hauser, Schneider Electric, Hartman Brown, Turck, Rittal, Sarel, ZPASPhoen.

Spółka Astorga Automatyka wdrożyła i uzyskała certyfikaty ISO i PN, potwierdzające zarządzanie jakością, bhp i ochroną środowiska.

Certyfiakt ISO 9001     Certyfikat ISO 14001     Certyfikat ISO 18001

Zapisz się na nasz newsletter

Wpisz swój adres e-mail aby dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach związanych z naszą działalnością.

ZAPISZ SIĘ